نحوه اتصال Air Pods به مک بوک شما…

نحوه اتصال Air Pods به مک بوک شما…

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

آیا شما مدتی است که از AirPods یا AirPods Pro استفاده می کنید اما در نحوه اتصال آنها با Mac خود با مشکل روبرو هستید؟ در مورد نحوه اتصال Air Pods به مک بوک خود این آموزش را دنبال کنید.

یکی از بهترین ویژگی های AirPods و AirPods Pro، جفت شدن آسان با iOS و iPadOS است. هدفون های بی سیم در صورت باز کردن کیس و قرار دادن آن ها در گوش، جفت شدن اتوماتیک با iPhone و iPad را ارائه می دهند. با این حال، هنگام اتصال به MacBook Air ، MacBook Pro یا سایر رایانه های Mac، این روند کاملاً راحت نیست.

در آموزش زیر می خواهیم نحوه اتصال Air Pods به مک بوک شما را به صورت دستی و همچنین استفاده از برخی نرم افزارهای شخص ثالث بررسی کنیم تا یکپارچه سازی راحت تری به Mac شما ارائه شود و اگر در اتصال AirPods مشکل دارید یا صدا از یکی از آن ها پخش نمی شود، ما یک راهنمایی برای آن داریم.

نحوه اتصال AirPods و AirPods Pro به MacBook شما:

  1. اگر AirPods سری 2 دارید، مطمئن شوید که macOS Mojave 10.14.4 یا بالاتر را اجرا می کند و اگر AirPods Pro دارید، باید macOS Catalina 10.15.1 یا بالاتر باشد.
  2. از آنجا که AirPods به صورت خودکار با macOS جفت نمی شود، روی نماد بلوتوث در نوار منو در سمت راست کلیک کنید.
  3. اگر از همان Apple ID که در iPhone خود با AirPods شما جفت شده است، در مک بوک خود نیز استفاده می کنید، باید در لیست دستگاه های بلوتوث نشان داده شوند.
  4. روی AirPods خود شناور شوید و روی اتصال کلیک کنید.
  5. اگر در لیست دستگاه بلوتوث درج نشده است، روی گزینه Open Bluetooth Preferences کلیک کنید.
  6. دکمه را در پشت کیس AirPods خود فشار داده و نگه دارید (با کیس های AirPods) تا زمانی که LED به رنگ سفید چشمک شود تا قابل کشف باشد.
  7. روی اتصال کلیک کنید.

در اینجا چگونگی انجام این مراحل آورده شده است:

 

 

اگر آنها در لیست دستگاه های بلوتوث در Mac شما قرار ندارند، روی گزینه Open Bluetooth Preferences کلیک کنید.

 

 

اکنون Air Pods یا Air Pods Pro خود را با فشار دادن و نگه داشتن دکمه در قسمت پشت کیس، در حالت جفت شدن قرار دهید تا اینکه فلاش LED را ببینید.

 

 

برای اتصال Air Pods به MacBook از میانبر یک کلیک یا صفحه کلید استفاده کنید.

گزینه های بسیار خوبی از طرف توسعه دهندگان شخص ثالث وجود دارد تا اتصال Air Pods به Mac شما را راحت تر کنند. دو مورد از محبوب ترین ها AirBuddy و ToothFairy هستند. من خودم از AirBuddy استفاده می کنم. از طریق این برنامه یک رابط کاربری مانند آنچه در iOS مشاهده می کند، می تواند با نزدیک کردن Air Pods خود به MacBook، آن را به دستگاه متصل کند.

 

 

به جای یک فرآیند سه مرحله ای برای جفت شدن از طریق تنظیمات بلوتوث، شما با یک کلیک با برنامه AirBuddy به Mac خود جفت می شوید. اگر میانبرهای صفحه کلید را دوست دارید، ToothFairy به آنها پیشنهاد می کند تا Air Pods و Mac خود را جفت کنند.

در نمای امروز Mac شما، AirBuddy یک ویجت نیز ارائه می دهد که تمام میزان باتری از جمله کیس Air Pods و Air Pods شما را نشان می دهد.

 

 

برای نوشتن دیدگاه باید یا وارد شوید یا ثبت نام کنید.